SPC INFOTRANS VE KOMPAS-3D

SPC INFOTRANS, KOMPAS-3D V15 kullanarak tasarımcıların çalışmalarını optimize eder

Samara Bilimsel ve Bilgi Sistemleri ve Üretim Sistemleri Üretim Merkezi (SPC INFOTRANS), kurumda kullanılan bilgisayar destekli tasarım sistemini KOMPAS-3D’yi güncel V15 versiyonuna güncelledi. Yazılım tedarik işi ASCON-Samara (AichiConsult Şirketler Grubu) – ASCON platin ortağı tarafından yapıldı.

SPC INFOTRANS ve ASCON-Samara işbirliği dört yıldır devam ediyor. CAD COMPASS-3D, 20 tasarım mühendisi ile donatılmıştır. Üç boyutlu modelleme sistemi KOMPAS-3D V15’in yeni sürümüne geçiş, tasarımcıların çalışma yoğunluğunun sürekli artması, modern tasarım sistemleri için gereksinimlerin artması, uygulama programlarının işletim sistemleriyle uyumlu hale getirilmesi ve modern bilgisayarların yeteneklerinin arttırılması nedeniyledir.

“Yazılımın güncellenmesi, tasarım hizmetlerinin çalışmasını optimize etmemize, zamanı azaltmamıza ve tasarım doğruluğunu iyileştirmemize izin verdi. Ücretsiz modellemenin kullanılması, müşterinin zevklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ve çeşitli biçimlerde ve kompozisyonlarda karmaşık kurulumların kavramsal geliştirilmesini ve modellenmesini gerektiren bireysel projeler yaratmayı mümkün kılıyor ”, dedi.

SPC INFOTRANS’ın ana odağı, demiryolu altyapısının teknik nesneleri için çeşitli otomatik teşhis araçlarının tasarım, geliştirme, üretim ve bakımıdır. Şirket, hem araştırma çalışmasına hem de üretilen ürünlerin test edilmesine olanak tanıyan modern ölçüm cihazları ile donatılmış kendi laboratuvar tabanına sahiptir. SPC INFOTRANS, ürünlerin tüm yaşam döngüsünü sağlar: üretiminden tamirat ve onarım çalışmalarına kadar, şirket sürekli olarak SPC INFOTRANS ürünlerini işleten demiryolu uzmanlarının eğitimi ve mesleki gelişimi için bir merkez işletmektedir.

satış hattı

0 850 304 8 304

KOMPAS 3D – bir 3D modelleme sistemidir. 

KOMPAS-3D, katı hal ve yüzey modellemede güçlü işlevselliği ve kullanım kolaylığı kombinasyonu sayesinde binlerce işletme için standart hale gelen üç boyutlu bir tasarım sistemidir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubist İstanbul park residence No:108 D:291

Beylikdüzü/İstanbul/TÜRKİYE

+90 212 875 86 50 (10 hat)

0 850 304 8 304

info@kompas.com.tr