“Ruzkhimmash” da yeni KOMPAS

Zorya – Mashproekt, KOMPAS-3D’deki seri motorlarını değiştirdi

Ekim 2013’te, bilgisayar destekli tasarım sistemi KOMPAS-3D’yi tasarım ve teknolojik bölümlerde kapsamlı bir şekilde güncellemek için Ruzaevsky Kimya Mühendisliği Tesisinde çalışma yapıldı. 26 mühendisin işyerinde, KOMPAS-3D V14 ve KOMPAS-Graph V14’ün modern versiyonları ve ayrıca makine mühendisliği tasarımı uygulamaları bulunmaktadır. Yazılım, ASCON platin ortağı olan ASCON-Samara (AichiConsult Şirketler Grubu) tarafından sağlanmıştır.

KOMPAS-3D sisteminin yeni sürümüne geçiş, İngiltere merkezli Holding şirketi RCTM LLC’nin teknik geliştirme departmanının proje yöneticisi Dmitry Kuznetsov tarafından yorumlandı: “ASKON yazılımı 2005’ten beri Ruzkhimmash OJSC’de kullanıldı. KOMPAS-3D’yi kullanmak, tesisteki tasarım ve mühendislik çalışmalarını niteliksel olarak iyileştirmemizi sağladı. Ruzkhimmash’taki uzmanlar, yeni sürümde, örneğin yürütmelerle çalışmak, makro nesneleri düzenlemek ve daha pek çok şeydeki önemli değişiklikleri takdir ettiler. ”

ASCON-Samara’nın Ruzkhimmash fabrikası ile işbirliği 8 yıldır devam ediyor. Kuruluşun uzmanları, KOMPAS-3D ve KOMPAS-Graph sistemlerini, özel kimyasal ekipman, teknolojik ekipman, stoklar ve teknolojik işlemlerin hazırlanmasında eskizler oluşturmak için ana tasarım araçları olarak kullanıyorlar. Bir sonraki güncellemenin sebebi, pazarın artan talepleri ve ürün geliştirme süresini kısaltmaktı. Mevcut işlerin güncellenmesine ek olarak, şirket ek KOMPAS-3D V14 lisansları aldı.

Şirket hakkında

OJSC “Ruzkhimmash”, endüstriyel malların taşınması için kullanılan tanker ve gondol otomobil üretiminde uzmanlaşmış, Rusya’nın en büyük nakliye mühendisliği işletmelerinden biridir. Tesisin ana tüketicileri, Rusya’nın petrol ve gaz sektöründeki en büyük şirketlerdir. Rus Taşımacılık Anonim Şirketi – Ruzkhimmash, ulaştırma mühendisliğinin önde gelen endüstriyel holdinglerinin bir parçasıdır.

satış hattı

0 850 304 8 304

KOMPAS 3D – bir 3D modelleme sistemidir. 

KOMPAS-3D, katı hal ve yüzey modellemede güçlü işlevselliği ve kullanım kolaylığı kombinasyonu sayesinde binlerce işletme için standart hale gelen üç boyutlu bir tasarım sistemidir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubist İstanbul park residence No:108 D:291

Beylikdüzü/İstanbul/TÜRKİYE

+90 212 875 86 50 (10 hat)

0 850 304 8 304

info@kompas.com.tr