“progress” Roket ve Uzay Merkezİ

“Progress” Roket ve Uzay Merkezi 1.000 ASCON yazılım lisansını her sene güncelliyor

Soyuz fırlatma araçları ve otomatik uzay aracının geliştiricisi ve üreticisi olan Progress Rocket and Space Center, tasarım dokümantasyonu ve teknolojik süreçlerin geliştirilmesi için ASCON sistemlerinin yeni sürümlerine geçmeye karar verdi. Toplamda, 500’den fazla COMPAS lisansı, 130 VERTICAL sistem lisansı, 100’den fazla Şirket rehberi lisansı Materyal ve ürün yelpazesi ve Standart ürünler de dahil olmak üzere, yaklaşık binlerce yazılım lisansı güncellenecektir.

Alexander Nikolayevich Filatov, Bilgi İşlem Daire Başkanı, RCC Progress JSC: “Yerli tasarım teknolojilerine sahip olmak, uzay roketi endüstrisi gibi stratejik bir endüstri için acil bir görevdir. ASCON çözümleri, RCC “İlerleme” nin bilgi alanında önemli bir yere sahip, üretimin teknolojik hazırlanmasına derinden entegre olmuşlar ve bunları mevcut ürünleri desteklemek ve yenilerini geliştirmek için kullanmaya devam edeceğiz ”dedi.

2006 yılında, ASCON ve RCC Progress JSC, CAD / CAMS tasarım departmanlarının toplu olarak donatılması, personel eğitimi ve elektronik arşivin tanıtılması çerçevesinde uzun vadeli işbirliği anlaşması imzaladı. 2010 yılında, VERTICAL sistemine dayanan teknolojik üretim hazırlığının otomasyonu başladı. Tüm bu zaman boyunca, ASCON’un (AichiConsult Şirketler Grubu), ASCON’un platin bir ortağı olarak, sunulan tüm çözümleri bir araya getiren ve kuruluşun tek bir bilgi ortamına entegrasyonunu sağlayan, işletme ile geliştirici arasında güvenilir bir bağlantı olduğu görülmüştür.

RCC Progress JSC, orta sınıf fırlatma araçlarının ve otomatik uzay aracının geliştirilmesi, üretimi ve işletilmesinde küresel uzay endüstrisindeki liderlerden biridir. İşletmede yaratılan fırlatma araçları, insan taşıma ve gemi taşımacılığını Uluslararası Uzay İstasyonu’na ve yabancı yükleri fırlatmak için kullanılır. Yüksek güvenilirlik seviyesi nedeniyle, Samara fırlatma araçları dünya çapında iyi bir şekilde tanınmaya hak kazanmıştır.

satış hattı

0 850 304 8 304

KOMPAS 3D – bir 3D modelleme sistemidir. 

KOMPAS-3D, katı hal ve yüzey modellemede güçlü işlevselliği ve kullanım kolaylığı kombinasyonu sayesinde binlerce işletme için standart hale gelen üç boyutlu bir tasarım sistemidir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubist İstanbul park residence No:108 D:291

Beylikdüzü/İstanbul/TÜRKİYE

+90 212 875 86 50 (10 hat)

0 850 304 8 304

info@kompas.com.tr