Krasnokamsky RMZ ve KOMPAS-3D

Krasnokamsky RMZ, KOMPAS-3D kullanarak gaz pompalama ünitelerinin parçalarını üretti

Ocak 2013’te Krasnokamsk Mekanik Tamir Fabrikası LLC, Iskra-Turbogaz LLC (Perm) için ilk parti gaz pompalama birimlerini (GPU) üretti. KOMPAS-3D bilgisayar destekli tasarım sistemi, Krasnokamsk RMZ mühendisleri için siparişi kaliteli ve zamanında yerine getirmeye yardımcı oluyor Sözleşme hükümlerine göre, gaz kompresör üniteleri için ekipman temini 2013 sonuna kadar devam edecek.

İskra-Turbogaz’ın teknik şartnamesine göre, Krasnokamsk RMZ, kompresör istasyonlarını, ana gaz boru hatlarını, yeraltı gaz depolarını vb. Donatmak için tasarlanan petrol tankları ve GPU yağ tedarik sistemlerinin diğer kısımlarını üretecek.

Donanım-yazılım kompleksinin gövdesinin 3B modeli, LLC Iskra-Turbogaz için

Krasnokamsky RMZ tarafından üretilen kontrol istasyonu kabininin 3 boyutlu modeli

Krasnokamsk RMZ’nin tasarımcıları, bileşen üretimini lazer kesim ve yüksek hassasiyetli metal bükme teknolojilerine uyarlar. Bu teknolojilerin entegre kullanımı, güvenilirliği artırır ve metal üretim maliyetini düşürür. Tasarım çalışmaları KOMPAS-3D ve uygulamaları kullanılarak gerçekleştirilmiştir: Standart Ürün Kütüphaneleri ve Materyalleri ve Sıralama Kütüphaneleri.

Krasnokamsky RMZ tarafından üretilen kontrol istasyonu kabininin 3 boyutlu modeli
Krasnokamsky RMZ tarafından üretilen kontrol istasyonu kabininin 3 boyutlu modeli
3D modelleme sistemleri, herhangi bir modern makine yapım işletmesinin çalışmasında gerekli bir araçtır, ”diyor Krasnokamsk Mekanik Tamir Fabrikası LLC Direktörü Dmitry Teplov. – 3D olarak yapıların tasarlanması, üretim işbirliğinin bir parçası olarak müşterilerimiz için dokümantasyon ve üretim ürünlerinin geliştirilme süresini azaltmamızı sağlar – bu durumlarda, ASCON şirketler grubunun ürünlerini kullanarak, bize gelen projeyi analiz edebiliriz. Ek olarak, ASCON yazılımı ürünün toplanması için sanal bir kontrol sağlayabilir ve böylece teknik özelliklerdeki ve üretim için verilen ayrıntılı çizimlerdeki hatalardan kaçınır. Lazer kesim ve torna frezelerimizi programlamak için elektronik çizimlerin hazırlanması için ASCON yazılımını da kullanıyoruz.

Ayrıca kendi geliştirdiğimiz ürünleri de tasarlıyoruz: ASCON yazılımı kullanan tarımsal yem işleme ekipmanları, FRONTLIFT-800 tekerlekli yükleyiciler ve STL tesviye platformları.

Krasnokamsky RMZ LLC hakkında
Ortak bir İtalyan-Rus kuruluşu olan Krasnokamsky RMZ LLC, müşteri çizimlerine göre parça ve metal yapı üretimi için hizmet sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, lazer metal işleme teknolojilerini (lazerle kesme, yüksek hassasiyetli bükme, haddeleme, kaynak, toz boya, robotik kaynak) kullanan Perm Bölgesi’ndeki en büyük sac işleme merkezidir. Krasnokamsk RMZ tarafından üretilen ürün yelpazesi, bir İtalyan şirketi (Tonutti Group) tarafından lisanslanan tarım makineleri, katı atık konteynerleri, ödeme terminalleri için kılıflar ve reklam yapılarının elemanları (marka “Laser Technologies”), depo ekipmanları (marka STL) içerir.

Şirket hakkında Iskra-Turbogaz LLC
Iskra-Turbogaz LLC, gaz pompalama üniteleri ve gaz endüstrisi ve enerji için diğer ekipmanların seri üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur.

satış hattı

0 850 304 8 304

KOMPAS 3D – bir 3D modelleme sistemidir. 

KOMPAS-3D, katı hal ve yüzey modellemede güçlü işlevselliği ve kullanım kolaylığı kombinasyonu sayesinde binlerce işletme için standart hale gelen üç boyutlu bir tasarım sistemidir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubist İstanbul park residence No:108 D:291

Beylikdüzü/İstanbul/TÜRKİYE

+90 212 875 86 50 (10 hat)

0 850 304 8 304

info@kompas.com.tr