KOMPAS-3D: KuibyshevAzot tasarımcıları İçİn PLM

ASCON’dan yeni KOMPAS ve LOTSMAN: KuibyshevAzot tasarımcıları için PLM

Volga kimya endüstrisinin lideri olan KuibyshevAzot, ASCON yazılımının Tasarım Bürosu’ndaki ve kuruluşun atölyelerindeki programlı bir güncelleme yaptı. Bilgisayar destekli tasarım sistemleri KOMPAS-3D ve KOMPAS-Graph versiyon V14 ve mühendislik veri yönetim sistemi LOTSMAN: PLM 2013, tasarım mühendislerinin 140 işyerinde kuruludur. Togliatti girişiminin yazılım ürünlerini ve eğitim çalışanlarını güncelleme çalışmaları ASCON-Volga Bölge Merkezi uzmanları tarafından yapıldı.

Zorunlu eğitim ile CAD güncellemesi her iki yılda bir KuibyshevAzot OJSC’de mühendislere modern tasarım araçları sağlamayı amaçlayan kabul edilen kurumsal BT politikasına uygun olarak yapılmaktadır.

KuibyshevAzota Tasarım Bürosundaki tüm projeler ASCON yazılımı kullanılarak geliştirilmiştir. Tüm sektörlerden uzmanlar – teknolojik, inşaat, sıhhi tesisat, enstrümantasyon ve kimyasal donanım – KOMPAS-3D, KOMPAS-Graph ve LOTSMAN: PLM sistemleri ile çalışmaktadır. Son üç yılda, “Amonyum Sülfatın Sıkıştırılması”, “Kurskkhimvolokno LLC’deki kalıplama makinelerinin kurulması”, “3 numaralı atölyede meyve suyu kondensatının saflaştırılması” ve “Kord kumaşının emprenyesi” gibi büyük projeler için tasarım tahminleri geliştirdiler.

LOTSMAN: PLM sistemine dayanarak, tüm projelerin ve çeşitli bölümlerin görevlerinin bileşimini saklayan tasarım bürosunun elektronik arşivi oluşturuldu. Tek bir belge deposunun varlığı, bilgi aktarımı sırasında veri kaybı ve bozulma ortadan kalktığından, tasarım mühendislerinin zamanları, belgelerin tekrar tekrar kullanımı ve hızlı arama yoluyla kurtarılır. Şu anda, şirket kağıt arşiv belgelerini elektronik bir arşive aktarıyor: taramadan sonra eski çizimler Pilot: PLM’ye girilir.

“KuibyshevAzota” tasarım bürosunun tasarımcıları ASCON uzmanları ve profesyonel topluluğu tarafından not edildi. Eylül 2013’te, işletme tarafından AU BİLGİSAYAR 3D modellemesi yarışmasında girişimcinin sunduğu üç boyutlu paketleme modeli “Endüstriyel ve inşaat yapımı” yönünde üçüncü sırada yer aldı.

satış hattı

0 850 304 8 304

KOMPAS 3D – bir 3D modelleme sistemidir. 

KOMPAS-3D, katı hal ve yüzey modellemede güçlü işlevselliği ve kullanım kolaylığı kombinasyonu sayesinde binlerce işletme için standart hale gelen üç boyutlu bir tasarım sistemidir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubist İstanbul park residence No:108 D:291

Beylikdüzü/İstanbul/TÜRKİYE

+90 212 875 86 50 (10 hat)

0 850 304 8 304

info@kompas.com.tr